Kursy angielskiego

Szkoła Języka Angielskiego Speakeria prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania głównie za pomocą metody DIRECT METHOD FOR TEACHING ENGLISH. Nastawiona jest ona na komunikację, naukę żywego języka oraz przełamanie bariery językowej. Kursy prowadzone są przez lektorów z Polski z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu oraz przez Native Speakers. Kursy prowadzone są na ul. Marszałkowskiej 115.

Rodzaje kursów:

1.Kursy Metodą Direct– większość kursów w Speakeri jest opartych właśnie na tej metodzie. Jest to ulubiona metoda nauki naszych kursantów, dlatego że jest nastawiona na język ogólny oraz  komunikację, 80 % zajęć to przede wszystkim nauka poprzez mówienie. Pozostałe 20 % to nauka gramatyki, słuchanie, czytanie oraz pisanie. Nasi kursanci cenią sobie Metodę Direct ze względu na dużą intensywność i dynamikę lekcji, maksymalne skupienie, szybko zauważalne postępy, przełamanie bariery językowej już po kilku pierwszych zajęciach oraz luźną, przyjazną atmosferę.  

2. Kursy konwersacyjne– są to kursy nastawione na komunikację, ale opierające się głównie na dyskusji na różnorodne tematy na podstawie artykułów z gazet, wiadomości z kraju i ze świata, filmów, tzw. TED TALKS oraz tematów wybranych przez naszych słuchaczy. Celem takiego kursu jest rozwijanie słownictwa poprzez czytanie tekstów o różnym stopniu trudności, przyswojenie i używanie zwrotów idiomatycznych, slangu ( którym Native Speakers posługują się na codzień), ale przede wszystkim dążenie do swobodnej rozmowy na każdy temat. Lektor kieruje panelem dyskusyjnym, pomaga, naprowadza, poprawia błędy, w czasie gdy kursanci rozmawiają i wymieniają swoje spostrzeżenia.  

3. Kursy biznesowe– to zajęcia nastawione przede wszystkim na tematykę tj. marketing, ekonomia, gospodarka, polityka, reklama, księgowość i wiele innych, w zależności od wymagań naszych kursantów. Zajęcia biznesowe są prowadzone głównie trybem indywidualnym.  

Długość i intensywność kursów:

Zapisy na zajęcia odbywają się przez cały rok, co oznacza że w każdym momencie można dołączyć do istniejącej lub nowo powstałej grupy. Część kursantów decyduje się na wakacyjną przerwę, ale część jest zdeterminowana aby chodzić przez cały rok. Kursy odbywają się najczęściej w trybie 2×2 ( dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne) lub w trybie 1×2. Wszystko zależy od potrzeb naszych kursantów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o istniejących grupach zadzwoń 665 051 160 lub napisz do nas angielski@speakeria.pl

Wielkość grup:

Stworzyliśmy kilka rodzajów grup, biorąc pod uwagę potrzeby naszych słuchaczy:

 

 


Zobacz więcej Comfort lub wypełnij  test


Zobacz więcej Comfort +  lub wypełnij  test


Zobacz więcej Premium  lub wypełnij  test


Zobacz więcej VIP  lub wypełnij  test


Zobacz więcej on-line  lub wypełnij  test

 


Zapisz się na zajęcia do Speakeri, w rezultacie nareszcie opanujesz język angielski. Uczniowie polecają naszą szkołę, ponieważ są zadowoleni z naszych kursów.

To jest najlepszą wizytówką Speakeri.

  Przejdź stronę  główną Przejdź Speakeri → Home Prowadzimy również  fan-page na Facebooku na który również serdecznie Cię zapraszam. Zobacz naszego →  bloga

Zapisz się już dziś ! → ceny

 

Tagi:

Metoda Direct, Angielski Warszawa, Test z angielskiegoEnglish native speaker Warszawa