FAQ

 –  Pytania i Odpowiedzi  – 

 – Dlaczego wasza metoda jest taka skuteczna?

Metoda przynosi natychmiastowe rezultaty. Mówisz po angielsku już na pierwszych zajęciach. Lekcje prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Każda lekcja zaczyna się szybką powtórką materiału z poprzednich zajęć. Lektor wprowadza nowe słowa oraz struktury gramatyczne, a następnie zadaje Ci pytania, w taki sposób abyś myślał i mówił wyłącznie w języku obcym. Nie ma czasu na nudę!!! Zajęcia są mega intensywne 🤗

 – Nigdy nie uczyłem się angielskiego, czy ta metoda jest dla mnie dobra?

? – Tak, to metoda dla Ciebie. Jest polecana dla osób na różnych poziomach zaawansowania, a szczególnie dla początkujących, gdyż pomaga pokonać barierę językową.

  – Jak się zapisać na zajęcia?

 – Zadzwoń lub napisz maila.

  – Jak wygląda przykładowa lekcja?

 – Każda lekcja zaczyna się szybką powtórką materiału z poprzednich zajęć. Następnie👩‍💼 lektor wprowadza nowe słowa i struktury gramatyczne. (wyłącznie w języku angielskim) W dalszej części zadaje pytania w taki sposób, abyś myślał i mówił wyłącznie po angielsku, tworząc coraz dłuższe zdania.

👩‍💼 Lektor poprawia Twoje błędy, abyś nie popełnił ich ponownie. Im wyższy poziom zaawansowania, tym więcej czasu można poświęcić na swobodną konwersację. Dodatkowo nasi słuchacze grają w🕹️ gry językowe, prowadzą🗯️ dialogi w👭 parach i w grupach. 👨‍👨‍👧‍👦👭👨‍👨‍👧 Oraz uczestniczą w lekcjach specjalnych bazujących na tzw. TED TALKS.

 – Jak liczne są grupy👨‍👨‍👧‍👦👭👨‍👨‍👧 ?

 – Grupy najczęściej liczą od 4- 8 osób. Wszystko zależy od oczekiwań kursantów. Niektórzy wolą zajęcia w grupie, inni preferują zajęcia indywidualne.

 Gdzie odbywają się zajęcia?

 – Zajęcia odbywają się w centrum Warszawy, na ul. Marszałkowskiej 115 w budynku teatru Capitol. Dodatkowo prowadzimy lekcje w miejscu pracy naszych kursantów lub w kawiarniach.

 – Kto prowadzi zajęcia?

 – Doświadczeni👩‍💼 lektorzy z kilkunastoletnim stażem pracy, zarówno świetni polscy lektorzy jak i native speakers.

Czy muszę podpisywać umowę ze szkołą?

U nas nie ma umów. Należy jedynie zapoznać się i zaakceptować regulamin szkoły. Przychodzisz bo widzisz efekty. Nikogo nie trzymamy umową na siłę.

 – Czy mogę odwołać zajęcia?

 – Tak, ale z wyprzedzeniem. Lekcję można odwołać dzień wcześniej w godzinach pracy szkoły, tj. od 8-21, dzięki czemu nie trzeba za nią uiszczać opłaty.

 – Jak długo trwa lekcja?

– Lekcja trwa 50 minut. Lekcje w grupie odbywają się najczęściej w trybie 2 x w tyg/ 2 godziny lekcyjne

 – Czy mogę zawiesić zajęcia?

 – Tak, zajęcia można zawiesić w dowolnym momencie.

 – Czy mogę przyjść na próbne zajęcia?

 – Tak, każda zainteresowana osoba może uczestniczyć w próbnych zajęciach. Jeżeli słuchacz zdecyduje się zostać w naszej szkole, tylko wtedy płaci za zajęcia próbne.

– Kiedy płacę za lekcje?

 – Opłata za zajęcia pobierana jest z góry za dany miesiąc. W przypadku płatności za 3 miesiące lub za 6 miesięcy z góry przysługuje atrakcyjna zniżka:)

– Czy zadawane są prace domowe?

 – U nas nie ma prac domowych, chyba że na życzenie słuchaczy. Jedyną formą powtórki w domu jest korzystanie z aplikacji mobilnych do treningu słownictwa z lekcji.

 


Zapisz się na zajęcia do Speakeri, w rezultacie nareszcie opanujesz język angielski.
Uczniowie polecają naszą szkołę, ponieważ są zadowoleni z naszych kursów.

To jest najlepszą wizytówką Speakeri.

 

Przejdź stronę  główną Przejdź Speakeri → Home

Prowadzimy również  fan-page na Facebooku na który również serdecznie Cię zapraszam.

Zobacz naszego →  bloga

Zapisz się już dziś ! → ceny

 

 

Tagi:

Metoda Direct, Angielski Warszawa, Test z angielskiegoEnglish native speaker Warszawa