Angielski Warszawa

Angielski Warszawa 

Angielski Warszawa dla Osób szukających szkoły języka angielskiego w stolicy. Jeżeli potrzeba samodoskonalenia jest podstawowym motorem Twojego rozwoju. Oraz poszukujesz skutecznej metody nauki angielskiego zapoznaj się z naszą ofertą.

Szkoła Języków Obcych Speakeria.

Nasza siedziba mieści się w budynku teatru Capitol na ul. Marszałkowskiej 115. Potrzebujesz tylko kilku minut spacerem aby dotrzeć do nas od stacji metra Ratusz Arsenał

Pokażemy Ci jak łatwo i szybko dzięki nam opanujesz język angielski:

(skuteczna metoda oparta na mówieniu)

 • Raz na zawsze opanujesz angielskie czasy. Przede wszystkim będziesz mówił o tym co robisz każdego dnia w Present Simple. Będziesz opowiadał także o swoich ostatnich wakacjach w Simple Past. Podzielisz się swoimi doświadczeniami życiowymi w Present Perfect. Będziesz snuł plany na przyszłość używając wreszcie Future Simple.
 • Poszerzysz swoje słownictwo: Co tydzień nauczysz się 20-30 nowych słów. Oprócz tego Miesięcznie poznasz do 120 nowych słów. Wreszcie rocznie będzie ich nawet 1500.
 • Prawdopodobnie będziesz mówił jak rodowity Brytyjczyk dzięki: znajomości idiomów znajomości powiedzeń wiedzy na temat najbardziej popularnych przysłów oraz wulgaryzmów.
 • Zdobędziesz jeszcze więcej pewności siebie i nauczysz się umiejętności miękkich tj:
  • zdrowej rywalizacji – grając w gry językowe
  • rozwiązywania problemów – pracując w parach
  • logicznego myślenia

Czy nauka języka angielskiego jest łatwa ? Angielski Warszawa Metoda Direct

Tak zgodnie twierdzą osoby zaczynające naukę, mamy problem z angielską ortografia. Dla nas to koszmar! Inaczej piszemy słowo a  inaczej czytamy, jesteśmy przyzwyczajeni do czytania wyrazów w takiej formie w jakiej je widzimy, mamy też problem ze wstawianiem podwójnych czy pojedynczych liter. Często myli się nam słowo ship and sheep oraz  shit and sheet. Na początku wszystkie wyrazy nam się zlewają w jedno? Ponadto zdarza się, iż niektóre litery są zjadane w słowach, co oznacza że nie wymawiamy ich. Na przykład piszemy knight a nie wymawiamy k i czytamy najt. Boimy się,iż każdy nasz błąd zaburzy sens naszego maila, smsa czy wiadomości na messengerze.

Angielska wymowa jest straszna! Poziom pierwszy Angielski Warszawa wyzwanie.

Występuje dużo dźwięków i intonacji, których nie spotkamy w języku polskim. Są mają rożna długość. Dodatkowo frustrujące jest, że nie dość iż uczymy się nowego języka  angielskiego to jeszcze musimy pamiętać o różnicach w wymowie przecież mamy angielski brytyjski i amerykański. Oczywiście w każdym podręczniku jest transkrypcja fonetyczna. Ale czy nauczyciele kładą, aż tak duży nacisk na naukę tych wszystkich dziwnych znaczków? Których sami musieli uczyć się na studiach, oj raczej nie.

Angielska gramatyka to istne pole minowe! Kolejny poziom Angielski Warszawa z nami.

Ile razy usłyszałeś od kogoś  „ale skąd ja mam do diabła ciężkiego wiedzieć którego czasu użyć w danej chwili. Dlaczego nie mogę nauczyć się trzech najważniejszych, tego jest stanowczo za wiele”. Trzeba po prostu zrozumieć,że w angielskim tych czasów jest więcej niż w polskim i tyle. A czy ja na pewno muszę znać aż tyle różnych znaczeń jednego słówka ‚get’ czy ‚take’ czy ‚set’. Niestety trzeba to zaakceptować i przetrawić jeżeli zależy nam na dobrym angielskim.Dlaczego nie mogę nauczyć się trzech najważniejszych, tego jest stanowczo za wiele”. Trzeba po prostu zrozumieć,że w angielskim tych czasów jest więcej niż w polskim i tyle. A czy ja na pewno muszę znać aż tyle różnych znaczeń jednego słówka ‚get’ czy ‚take’ czy ‚set’. Niestety trzeba to zaakceptować i przetrawić jeżeli zależy nam na dobrym angielskim.

Czy angielski może być problematyczny? Nowe umiejętności Angielski Warszawa.

No właśnie dlatego: ortografia, wymowa, gramatyka, mnogość słów i ich wieloznaczność, wszystko to składa się na nasze „zwątpienie” i przekonanie, że język angielski to dla mnie za trudny język. Ale pomyśl, jeżeli nauczyłeś się języka polskiego, który jest uważany za jeden z najtrudniejszych języków na świecie, to i angielskiego się nauczysz. Podejmij wyzwanie i spróbuj zapisać się na kurs. Idź za ciosem i nie wiesz w tabletki cud, dzięki którym przyspieszysz proces zapamiętywania. To nie dzieje się tak szybko. Zanim nauczyłeś się polskiego pewnie minęło z 4-5 lat. Masz motywację, wiesz dlaczego potrzebujesz angielskiego i potrafisz zapamiętywać szybciej i logiczniej niż małe dziecko. Daj sobie na naukę co najmniej 2-3 lata i przyłóż się porządnie, a twój poziom angielskiego zadziwi nie jednego.

Jak więc uczyć się, aby się końcu nauczyć: Angielski Warszawa dla firm

 1. Po pierwsze mów po angielsku jeśli chcesz nauczyć się mówić po angielsku. Na lekcjach, na przerwach rozmawiając z lektorem, z koleżanką wracając po lekcji, wszędzie gdzie się ta.
 2.  Po drugie mów do siebie gdy jesteś w domu lub w samochodzie. Opowiedz sobie co robiłaś wczoraj, co planujesz jutro, to naprawdę pomaga, bo siebie samych chyba się nie wstydzimy. Dzięki temu uczymy się płynności językowej. Ponadto można się nagrywać na dyktafon i odsłuchiwać, aby wyłapywać błędy i za drugim razem starać się ich unikać. To naprawdę działa!
 3.  Po trzecie zrób sobie pogaduchy z przyjaciółką po angielsku. Podejmijcie wyzwanie,że cały dzień będziecie unikać polskiego języka i pomyślcie jaką nagrodę możecie sobie za to sprawić.
 4. Po czwarte oglądaj filmu, ucz się z seriali albo powtarzaj na głos to co mówią aktorzy wiele wiele razy. Oglądaj ten sam film lub serial po kilka razy, aż zapamiętasz większość dialogów.
 5. Graj w gry po angielsku.
 6. Wybierz i czytaj fajną książkę, na początku polecam bajki lub komiksy.
 7. Idąc ulicą przypominaj sobie jak nazywają się poszczególne rzeczy, które mijasz. Jeśli nie wiesz sprawdź szybko i powtórz kilka razy na głos nowe słówko.
Angielski Warszawa dla firm.

CZY WIESZ ŻE większa połowa naszego społeczeństwa deklaruje znajomość dodatkowego  języka obcego na poziomie co najmniej podstawowym na . W tej grupie 23 proc. osób zna jeden lub więcej języków obcych na poziomie dobrym lub biegłym. Znajomość tylko jednego języka na poziomie podstawowym deklaruje 19 proc. Polaków.

W Polsce najlepiej znanym językiem poza rodzimym jest angielski Warszawa cieszy się jego znajomością na poziomie dobrym lub biegłym. dla porównania do bardzo dobrej znajomości naszego zachodniego sąsiada – języka niemieckiego, deklaruje się już tylko kilka procent polaków. Język angielski zajmuje także pierwsze miejsce wśród języków, które Polacy znają średnio (porozumiewanie się za pomocą podstawowych zwrotów).

Wreszcie mieszkańcy stolicy mogą szczycić się tym, iż na tle pozostałych miast w Polsce język angielski opanowali najlepiej :),  prawie połowa z nas posługuje się tym językiem dobrze lub biegle. Na kolejnych miejscach, Są mieszkańcy Krakowa i Poznania. Prawdopodobnie może mieć to związek z ilością szkół oferujących język angielski Warszawa ma ich najwięcej !


Zapisz się na zajęcia do Speakeri, w rezultacie nareszcie opanujesz język angielski.
Uczniowie polecają naszą szkołę, ponieważ są zadowoleni z naszych kursów

To jest najlepszą wizytówką Speakeri.

 

Przejdź stronę  główną Przejdź Speakeri → Home

Prowadzimy również  fan-page na Facebooku na który również serdecznie Cię zapraszam, ponieważ będziesz z nami w stałym kontakcie.

Zobacz naszego →  bloga

Sprawdź swój poziom online → test z angielskiego

Zapisz się już dziś ! → ceny

 

 • All
 •  Direct Method
 • Czasopisma
 • Literatura
 • Memorize

Uczymy grając w gry językowe.

Jest to najlepszy sposób na powtórzenie angielskich czasów.

Po pierwsze. Lekcje zaczynamy się od JAMu czyli Just a minute!

Uczeń losuje sobie temat i przez 1 minutę musi na ten temat się wypowiedzieć, mówiąc bez wytchnienia przez całe 60 sekund. (na wyższych poziomach są to już 2, 3 , 4 lub 5 minut angielskiego maratonu.

Jesteśmy na bieżąco z wydarzeniami na świecie, ponieważ komentujemy na zajęciach najnowsze newsy- wyłącznie po angielsku!, czytamy angielską prasę, oglądamy wiadomości.

Wykorzystujemy sprawdzone metody nauczania oparte na mówieniu Direct Method for English oraz Metodę Callana.

Korzystamy z aplikacji mobilnej Memorize do treningu angielskich słów w domu. Dzięki temu wszyscy słuchacze są idealnie przygotowani do kolejnych zajęć. Aplikacja zastępuje tradycyjną pracę domową, której zwykle dorośli nie odrabiają, najczęściej z braku czasu i nadmiaru obowiązków, a my to rozumiemy:)